Ceviz Fidanı

Kapıdağ Fidancılık Güvencisi ile Aşılı ve Sertifikalı 1.Sınıf Ceviz Fidanları Siparişi

  • Hızlı Kargo!
  • Siparişlerinizi aynı gün anlaşmalı kargoda şirketlerimize teslim ediyoruz.

Açık Köklü Ceviz Fidanları

açık köklü ceviz fidanı yeni sezon

2 yıl öncesinde tohum olarak toprakla buluşan ceviz fidanlarımız ilk yılında ismine doğru aşılanarak Tarım Bakanlığı tarafından sertifikalandırılmıştır. Bandırma'nın Ömerli, Erikli ve Sahil Yenice'deki tesislerimizde yetişen ceviz fidanlarımız 2.yılında 2017 Kasım ay itibari ile yeni yerlerinde dikim için sökülmeye başlanacaktır.

Yeni sezon açık köklü ceviz fidanlarımızın ön sipariş alımları devam etmektedir. Toplu alımlarda indirimlerimiz için bizimle iletişime geçiniz...

Açık Köklü Ceviz Fidanı çeşitlerimiz ; Chandler, Fernor, Fernette, Franquette, Pedro, Ronde, Şebin, Bilecik, Kaman 1 olup fidanların boyları yaşına oranlı 1 - 2,5 metre uzunluğundadır.

Fidanlarımızın aşılarında kullanılan gözler kendi damızlık anaç tesislerimizden alınarak aşılanmaktadır. Boyları 1 ve 2 metre aralığındaki açık köklü ceviz fidanlarımızın gönderimine kasım ayı itibari ile başlanmıştır. Bu tarihten önce gönderilen fidanlar dinlenme dönemine geçmediği için çoğu zaman tutmamaktadır. 

Sizde açık köklü ceviz fidanı çeşitlerimizi (chandler, fernor, fernette, franquette) sipariş vererek istediğiniz boyda, istediğiniz çeşitte satın alabilirsiniz. Erken sipariş avantajlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

KAPIDAĞ FİDANCILIK -- CÜNEYT KURNAZ -- 0539 824 07 09

açık köklü ceviz fidanı

Açık Köklü Ceviz Fidanı Fiyatları 2017

Bu yıl içerisinde ülkemizde açık köklü ceviz fidanı tarlalarımızda sınırlı sayıda olduğu için açık köklü ceviz fidanı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Lütfen telefon yolu ile açık köklü ceviz fidanı fiyatlarımızı sorunuz. Dikkat piyasada aşı çeşidi cinsi anacı yetişme yeri belli olmayan ceviz fidanları yine bu sezonda da karşınıza çıkacaktır. Sizde açık köklü ceviz fidanı satın almadan mutlaka bu kriterleri sorunuz sorgulayınız.

Ceviz Fidanı Bandırma'da Kapıdağ Fidancılık'tan alınır...

Ceviz fidanının ana vatanı Bandırma Sahil Yenice'dir. 1980 li yıllardan günümüze biz köy halkı olarak sadece ceviz fidanı üretip satmaktayız. Köy olarak sahip olduğumuz ceviz fidanı üretim tesislerimiz ile ülkemiz ceviz fidanı ihtiyacının yüzde 85'ini karşılamaktayız. Babadan oğula dededen toruna tek meslek halinde sektörde sahip olduğumuz deneyim ve tecrübeler sizlere iyi ceviz fidanını en uygun fiyata satmamız olanağını sunmaktadır.

Firmamız Kapıdağ Fidancılık olarak tüm resmi prosedürlerimizi yerine getirerek sektörümüzün doğru bir şekilde büyümesine katkıda bulunmak için çalışmaktayız. 

İyi ceviz fidanı en uygun ceviz fidanı fiyatı Kapıdağ Fidancılık...

Ceviz Fidanı Siparişi Verirken dikkat etmeniz gerekenler;

●Açık köklü ceviz fidanın yaş ve boy orantısını mutlaka satın almadan önce sorunuz. 

●Açık köklü ceviz fidanlarının dinlenme zamanı ülkemizin iklim şartlarından kasım ayında başlamaktadır. Bu sebeple açık köklü ceviz fidanlarının satışı da yapraklarını kasım ayı itibari ile dökmesinden dolayı bu zaman süresinde yapılmaktadır. Bu tarihten önce açık köklü ceviz fidanı satın almayınız.

●Zamanı gelmeden sökülen açık köklü ceviz fidanlarının yeni yetişme sahalarında tutmadığı ve birçok yetiştiricinin bu durumda yanlış bilgilendirilerek mağdur edildiği devamlı duyulmaktadır. Bu yüzden Yukarıdaki zaman faktörünü dikkate almanızı öneririz.

●Açık köklü ceviz fidanlarında 10 adete 1 adet sertifika Tarım Bakanlığı tarafından verilmektedir. Satın aldığınız fidanların sertifikalı olmasına dikkat ediniz.

●Açık köklü ceviz fidanı siparişlerinde mutlaka sözleşme yapınız ve sözleşmede aşılı ceviz fidanı çeşidinin ismine doğru olarak yazılıp yazılmadığına dikkat ediniz.

●Kasım-Şubat aylarında açık köklü ceviz fidanı, yılın 12 ayı ise tüplü ceviz fidanı dikilir. Kargo maliyeti daha düşük olduğu için açık köklü fidan öneriyoruz.

En Çok Ceviz Fidanı Teslimatı Yaptığımız Şehirler;

Ülkemizin batı bölgelerinde chandler gönderdiğimiz illerin başında Bursa, Denizli,Isparta, Eskişehir,Kocaeli ve Ankara gelmektedir. Doğu bölgelerimizdeki referanslarımız arasında Fernor ceviz fidanı satın alan iller Iğdır, Ağrı, Kars, Van, Bitlis, Şırnak yer almaktadır.

Unutmayalım ki... Ülkemizin dört bir yanı ceviz yetiştiriciliği için çok uygundur.

Ceviz Fidanı Siparişi Sonrası;

Cevizde toprak ve gübre seçimi çok önemlidir. Ceviz fidanı dikimi sonrası Sulama yaparken bunlara dikkat edin

ceviz fidanı tarlası

ceviz fidanları

badem fidanları


iletişim

131453
Bugün :
Dün :
Bu Hafta :
Geçen Hafta :
Bu Ay :
Geçen Ay :
Tüm Zamanlar :
413
192
2034
116163
10319
13023
131453

IP: 54.162.181.75
2017-09-22 20:35:07