SİPARİŞ HATTI 0539 824 07 09

Arrow up
Arrow down

kargo

    Siparişlerinizi aynı gün anlaşmalı kargoda şirketlerimize teslim ediyoruz.

Ceviz Fidanı Çeşitleri (Yabancı)

FERNETTE CEVİZ FİDANI

Fernette; Fernor ceviz fidanın tozlayıcısı olarak dikilir. Özellikleri Fernor ile aynıdır. Fernettenin yanlız başına bahçe kurmak için dikimi tavsiye edilmez.

Devamını oku...

FRANQUETTE

Franquette ceviz fidanı Chandler ceviz fidanı çeşidinin  tozlayıcısı olarak dikilen kendide meyve veren Amerikan menşeili bir tozlayıcı ceviz fidanı cinsidir.

Devamını oku...

Pedro ceviz fidanı zor bulunan Fernor ceviz fidanı gibi yüksek rakımlı bölgelere ekilen yabancı ceviz fidanı türüdür. Pedro ceviz fidanı özellikleri Kapıdağ Fidancılık web sitesinde.

Devamını oku...

Serr ceviz fidanı üretimi gerçekleşmeyen yabancı ceviz fidanı türüdür. Sitemizde bilgilendirme amaçlı yer almaktadır. Serr yerine sizlere ilk yılda meyve veren her iklime uygun CHANDLER CEVİZ FİDANI öneriyoruz.

Devamını oku...

Midland ceviz fidanı üretimi gerçekleşmeyen yabancı ceviz fidanı türüdür. Sitemizde bilgilendirme amaçlı yer almaktadır. Midland yerine sizlere ilk yılda meyve veren her iklime uygun CHANDLER CEVİZ FİDANI öneriyoruz.

Devamını oku...

Hartley ceviz fidanı üretimi gerçekleşmeyen yabancı ceviz fidanı türüdür. Sitemizde bilgilendirme amaçlı yer almaktadır. Hartley yerine sizlere ilk yılda meyve veren her iklime uygun CHANDLER CEVİZ FİDANI öneriyoruz.

Devamını oku...

Payne ceviz fidanı üretimi gerçekleşmeyen yabancı ceviz fidanı türüdür. Sitemizde bilgilendirme amaçlı yer almaktadır. Payne yerine sizlere ilk yılda meyve veren her iklime uygun ve yüksek rakımlara dikilebilen FERNOR CEVİZ FİDANI öneriyoruz.

Devamını oku...

Ronde ceviz fidanı üretimi gerçekleşmeyen tozlayıcı çeşit yabancı ceviz fidanı türüdür. Sitemizde bilgilendirme amaçlı yer almaktadır. Ronde yerine sizlere tozlayıcı cins FERNETTE CEVİZ FİDANI öneriyoruz.

Devamını oku...

Howard ceviz fidanı üretimi gerçekleşmeyen yabancı ceviz fidanı türüdür. Sitemizde bilgilendirme amaçlı yer almaktadır. Howard yerine sizlere ilk yılda meyve veren her iklime uygun CHANDLER CEVİZ FİDANI öneriyoruz.

Devamını oku...

cisco ceviz fidani

Cisco ceviz fidanı tozlayıcı olarak dikilmektedir. Pedro cevizinin melezi olup yan dal olarak meyve vermektedir. Geç çiçeklenen türün verimi çok olmadığı için tozlayıcı olarak kullanılır.

İlkbahar geç don olaylarından etkilenmez ve geç yapraklanır. Bakteriyel yanığa karşı dayanıklıdır. Ceviz türlerinden franguette ye benzer fakat daha irisidir. Kabuklu meyve ağırlığı ortalama 12 gramdır. Cisco ceviz fidanın kullanım alanı Chandler, pedro ve franguette tozlayıcısı olarak dikilmektedir. 0-1200 rakıma kadar dikilebilir. Açık köklü olarak satışa sunulan fidanlarımız kış aylarında dikilmektedir.

FERNOR

Fernor ceviz fidanı Fransız menşeili yabancı ceviz fidanı cinsidir. 1800 rakıma kadar yüksek bölgelere dikilebilmesi fernor ceviz fidanını farklı kılan en önemli özelliğidir. 

Doğru tozlayıcısı fernette ile birlikte dikildiğinde olumlu sonuç alınır. Meyve kalitesi yüksektir.

Devamını oku...

CHANDLER CEVİZ FİDANI

Chandler ceviz fidanı; (çetnır-cetnır) kısa sürede meyve vermesi, kolay temin edilmesi, meyve kalitesinin ticari değeri yüksek olması ve ağacının çok verimli bir yapıya sahip olmasından dolayı en çok talep gören yabancı ceviz fidanı cinsidir. Firmamızdan açık köklü olarak kış aylarında tüplü(torbalı) olarak ise yaz aylarında chandler ceviz fidanı sipariş verebilirsiniz.

Devamını oku...

ceviz fidanları

badem fidanları


iletişim