SİPARİŞ HATTI 0539 824 07 09

Arrow up
Arrow down

kargo

    Siparişlerinizi aynı gün anlaşmalı kargoda şirketlerimize teslim ediyoruz.

Ceviz Fidanı Çeşitleri (Yabancı)

CHANDLER CEVİZ FİDANI

Chandler; kısa sürede meyve vermesi, kolay temin edilmesi, meyve kalitesinin ticari değeri yüksek olması ve ağacının çok verimli bir yapıya sahip olmasından dolayı en çok talep gören yabancı ceviz fidanı cinsidir.

Devamını oku...

FERNOR

Fernor; Fransız menşeili yabancı ceviz fidanı cinsidir. 1800 rakıma kadar yüksek bölgelere dikilebilir. Fernor'u diğer fidanlardan da farklı kılan en önemli özelliği budur.  Doğru tozlayıcısı fernette ile birlikte dikildiğinde olumlu sonuç alınır. Meyve kalitesi yüksektir.

Devamını oku...

FERNETTE CEVİZ FİDANI

Fernette; Fernor ceviz fidanın tozlayıcısı olarak dikilir. Özellikleri Fernor ile aynıdır. Fernettenin yanlız başına bahçe kurmak için dikimi tavsiye edilmez.

Devamını oku...

FRANQUETTE

Chandlerın tozlayıcısı olarak dikilen Franquette Amerikan menşeili bir tozlayıcı cinsidir.

Devamını oku...

Pedro ceviz fidanı zor bulunan Fernor ceviz fidanı gibi yüksek rakımlı bölgelere ekilen yabancı ceviz fidanı türüdür.

Devamını oku...

Serr ceviz fidanı üretimi gerçekleşmeyen yabancı ceviz fidanı türüdür. Sitemizde bilgilendirme amaçlı yer almaktadır. Serr yerine sizlere ilk yılda meyve veren her iklime uygun CHANDLER CEVİZ FİDANI öneriyoruz.

Devamını oku...

Midland ceviz fidanı üretimi gerçekleşmeyen yabancı ceviz fidanı türüdür. Sitemizde bilgilendirme amaçlı yer almaktadır. Midland yerine sizlere ilk yılda meyve veren her iklime uygun CHANDLER CEVİZ FİDANI öneriyoruz.

Devamını oku...

Hartley ceviz fidanı üretimi gerçekleşmeyen yabancı ceviz fidanı türüdür. Sitemizde bilgilendirme amaçlı yer almaktadır. Hartley yerine sizlere ilk yılda meyve veren her iklime uygun CHANDLER CEVİZ FİDANI öneriyoruz.

Devamını oku...

Payne ceviz fidanı üretimi gerçekleşmeyen yabancı ceviz fidanı türüdür. Sitemizde bilgilendirme amaçlı yer almaktadır. Payne yerine sizlere ilk yılda meyve veren her iklime uygun ve yüksek rakımlara dikilebilen FERNOR CEVİZ FİDANI öneriyoruz.

Devamını oku...

Ronde ceviz fidanı üretimi gerçekleşmeyen tozlayıcı çeşit yabancı ceviz fidanı türüdür. Sitemizde bilgilendirme amaçlı yer almaktadır. Ronde yerine sizlere tozlayıcı cins FERNETTE CEVİZ FİDANI öneriyoruz.

Devamını oku...

Howard ceviz fidanı üretimi gerçekleşmeyen yabancı ceviz fidanı türüdür. Sitemizde bilgilendirme amaçlı yer almaktadır. Howard yerine sizlere ilk yılda meyve veren her iklime uygun CHANDLER CEVİZ FİDANI öneriyoruz.

Devamını oku...

ceviz fidanları

badem fidanları


iletişim